Witamy w Mummys Gold Casino. Odbierz prezent powitalny
2000ZŁ za darmo
Graz Teraz

Najlepsze

Bankowość


SunTide SunTide

Mummys Gold zawsze dochowuje najwyższych standardów w sieci, chcąc oferować Wam pełen wachlarz zaufanych i niezawodnych metod bankowych, dzięki którym gra za prawdziwe pieniądze będzie przyjemna! Wszystkie z naszych metod bankowości zapewniają bezpieczne, chronione i pewne dokonywanie łatwych wpłat i wypłat.

Karta kredytowa

Korzystanie z karty kredytowej lub debetowej Visa to szybka, prosta i skuteczna metoda. Wszystkie zatwierdzone transakcje są automatycznie przesyłane na Twoje konto w kasynie.

Wpłata
Wypłata
Karta debetowa

Karta debetowa Visa Electron to uniwersalna metoda płatności, która jest akceptowana niemal wszędzie. W przypadku płatności wymagane jest jednak, aby środki były dostępne w momencie dokonywania przelewu.

Wpłata
Wypłata
Karta kredytowa

Korzystanie z karty kredytowej lub debetowej MasterCard to szybka, prosta i skuteczna metoda. Wszystkie zatwierdzone transakcje są automatycznie przesyłane na Twoje konto w kasynie.

Wpłata
Wypłata
Karta debetowa

Wydawana przez firmę MasterCard karta debetowa Maestro jest środkiem płatniczym akceptowanym na całym świecie. Karty te mogą być przedpłacone lub powiązane z bieżącym rachunkiem ich posiadacza.

Wpłata
Wypłata
Przelew bankowy

Usługa ta umożliwia dokonywanie natychmiastowych płatności bankowych online lub wypłacanie wygranych – posiadanie karty kredytowej ani wcześniejsza rejestracja nie są wymagane.

Wpłata
Wypłata
Przelew bankowy

Korzystając z tej metody przelewów bankowych, gracze mogą dokonywać wpłat za pośrednictwem swojego systemu bankowości internetowej.

Wpłata
Wypłata
Portfel elektroniczny

Wirtualny portfel pozwala bezpiecznie przesyłać i otrzymywać płatności online. Aby skorzystać z tej opłacalnej metody, wystarczy adres e-mail.

Wpłata
Wypłata
Portfel elektroniczny

Bezpieczny i pewny portfel wirtualny, używany przez miliony osób, umożliwia graczom łatwe dokonywanie wypłat, wpłat i przelewów.

Wpłata
Wypłata


*Należy pamiętać, że żądania wypłaty przetwarzane są tą samą metodą, którą wykorzystano do wpłaty. Z przyczyn bezpieczeństwa możecie zostać poproszeni o udzielenie następujących informacji w celu weryfikacji wypłaty:

• Kopia prawa jazdy
• Kopia faktury zakładu użyteczności publicznej (telefon, woda, gaz itd.).
• Kopia karty kredytowej (z przodu i z tyłu), jeśli wpłaty dokonano za pomocą karty.

Język

×

Proszę włączyć ciasteczka, aby zarejestrować się i zalogować na stronę.