Witamy w Mummys Gold Casino. Odbierz prezent powitalny
2000ZŁ za darmo
Graz Teraz

Najlepsze

Wysokiej Jakości Keno Online

Jeżeli szukasz zabawy z nutką hazardu o prawdziwe pieniądze bez zbyt wielkiego ryzyka, Keno jest grą dla Ciebie. Jest łatwa do przyswojenia, daje świetną zabawę, a wygrane mogą być bardzo duże. Nie musisz tu koncentrować się na skomplikowanych strategiach i analizach, ta gra jest dostępna dla Twojej rozrywki od teraz w kasynie online Mummys Gold!

Jeżeli wytypowana przez Ciebie liczba zostanie wybrana przez oprogramowanie gry keno, wygrywasz – to takie proste. Ta świetna gra łączy w sobie elementy bingo, ruletki i pokera, dając w rezultacie kawał porządnej rozrywki online.

Rozpoczęcie Grania Online

Na początku będziesz musiał stworzyć konto w kasynie online Mummys Gold lub zalogować się jeżeli posiadasz już konto, a następnie pobrać kartę Keno. Liczby wyświetlane na tej karcie, od 1 do 80, odpowiadają liczbom na piłkach w maszynie wirtualnej.

Wybierz Liczbę, Dowolną

Kolejnym Twoim zadaniem jest wytypowanie określonej ilości liczb, które zostaną oznaczone na Twoim wirtualnym kuponie keno. Kupon składa się z ośmiu rzędów i dziesięciu kolumn liczb i wyświetli informację o tym, ile liczb możesz wybrać.

Określ Kwotę Zakładu

Po wybraniu liczb Keno musisz zdecydować o tym, ile gier chcesz rozegrać z ich wykorzystaniem. Wskaż swój wybór, a system obliczy kwotę pieniędzy, o którą się zakładasz: jeżeli postawisz 1 na wybrane przez siebie liczby, a chcesz grać przez 5 losowań, to kwota Twojego zakładu wyniesie 5. Im więcej pieniędzy postawisz, tym więcej będziesz mógł wygrać, jeżeli Twoje typy okażą się trafione.

Poczekaj na Ogłoszenie Wyników

Na wyświetlaczu okaże się, czy Twój wybór okazał się trafny, a żeby zapewnić uczciwy przebieg gry, wykorzystywane są Generatory Liczb Losowych. Ilość pieniędzy, które jesteś w stanie wygrać, zależy od tego, ile liczb okaże się trafionymi i od tego jaką kwotę postawiłeś na daną grę.

Szybkość rozgrywki czyni z tej gry bardzo rozrywkowe doświadczenie i możesz w całkowicie bezpieczny sposób korzystać z niej na laptopie, desktopie smartfonie lub tablecie. Gra polega niemal całkowicie na szczęściu i to dlatego jest taka wciągająca.

Język

×

Proszę włączyć ciasteczka, aby zarejestrować się i zalogować na stronę.