Witamy w Mummys Gold Casino. Odbierz prezent powitalny
2000ZŁ za darmo
Graz Teraz

Najlepsze

Automaty do Gier Online w Mummys Gold

Kto nie lubi grać na Automatach Wrzutowych podczas wizyty w kasynie? Online czy offline, zawsze stanowią szkielet każdego miejsca hazardu i to nie z byle powodu. Są proste i zapewniają natychmiastową akcję i rozrywkę; to idealna rozgrzewka przed bardziej strategicznymi grami stołowymi jak Poker lub Blackjack.

Automaty tak naprawdę rozpoczęły swoją karierę jako gry poboczne dla żon i dziewczyn mężczyzn grających w poważne gry przy stołach w Las Vegas. Pojawiły się w latach 60-ych ubiegłego stulecia, przybyły z barów w Brooklynie i San Francisco, gdzie występowały od początku XX wieku, a reszta to już historia.

Najlepsze automaty online i mobilne znajdują się, oczywiście, w kasynie Mummys Gold. Istnieje kilka rodzajów do poznania i odkrycia; wszystkie z pewnością zapewnią Ci mnóstwo rozrywki.

Automaty 3-Bębnowe

Oryginalne Automaty Wrzutowe posiadały 3 bębny, a 3-bębnowe automaty, które widzisz w Mummys Gold stanowią przysłowiowy ukłon w stronę tych legend. Noszą klasyczne symbole, takie jak 7-ki, bary i owoce, a efekty dźwiękowe odzwierciedlają te wydawane przez pierwowzór tego automatu.

Te gry są zwykle łatwiejsze i zawierają mniej dodatkowych opcji niż inne tytuły, więc są idealne dla początkujących, którzy dopiero poznają zasady działania Automatów online. Puryści chcący zaznać nieco kręcenia bez tych wszystkich fajerwerków również docenią te klasyczne gry. Nie daj się jednak zwieść ich wyglądowi w stylu retro; 3-bębnowe Automaty w Mummys Gold takie jak Bar Black Sheep i Cool Buck oferują jak najbardziej współczesne wygrane!

Automaty Wrzutowe typu MegaSpin

Gry typu MegaSpin to sposób na uczynienie klasycznych gier 3-bębnowych bardziej ekscytującymi dzięki zastosowaniu wielu zestawów bębnów na ekranie w jednym czasie. Sprawdź High 5, Double Magic, Fantastic 7 oraz Major Millions MegaSpin w kasynie Mummys Gold i postaw nieco więcej, aby wygrać znacznie więcej niż jest to możliwe w przypadku jednego zestawu bębnów.

Automaty Video

Automaty Funkcyjne, zwane również Automatami Video niemal zawsze posiadają co najmniej 5 bębnów. Wszystkie Automaty Wrzutowe online są w zasadzie Automatami Video, ponieważ wyświetlają animacje na ekranie zamiast rzeczywistych poruszających się bębnów; nazwa ta jednak nadawana jest bardziej zaawansowanym grom, które nosiły to miano w kasynach stacjonarnych.

Automatom Video niemal zawsze towarzyszy motyw przewodni, jak na przykład cyrk w Big Top, czy też podróże w 5 Reel Drive. Prostsze gry, z zaledwie kilkoma Funkcjami Specjalnymi, są często znane po prostu jako Automaty 5-Bębnowe. Natomiast te wypchane Funkcjami Bonusowymi, Grami Pobocznymi i Rundami Dodatkowymi są znane pod nazwą Automatów Funkcyjnych. Gama Automatów Funkcyjnych w kasynie Mummys Gold obejmuje prześmiewcze, humorystyczne tytuły, takie jak Vinyl Countdown oraz hitowe motywy przewodnie takie jak Tomb Raider.

Proste czy też bardziej złożone, Automaty Video zawsze zawierają w sobie muzykę, symbole na bębnach, grafikę w tle i Gry Bonusowe, które są oparte na motywie głównym. Czyni je to bardzo wciągającymi - i dającymi mnóstwo zabawy!

Automaty do Gier z Progresywnym Jackpotem

Zarówno klasyczne 3-Bębnowce jak i bardziej zaawansowane Automaty Video mogą zawierać Progresywne Jackpoty. Gra się na nich jak na zwykłych Automatach Wrzutowych, ale mają dodatkową funkcję Progresywnego Jackpota, który może zostać uruchomiony w dowolnym momencie. Może do tego dojść losowo lub gdy pojawi się określony wzór z symboli.

Progresywne Jackpoty są formowane przez każdy zakład postawiony przez każdego gracza grającego w sieci progresywnej, więc ich wygrane są znacznie większe niż jakakolwiek samodzielna gra mogłaby zaoferować. Czasami trzeba ukończyć grę poboczną, aby zabrać wygraną do domu, a czasami jest Ci ona po prostu wręczana. W kasynie Mummys Gold możesz grać w takie gry jak Cash Splash, King Cashalot i kilka innych Automatów Wrzutowych z Progresywnym Jackpotem.

Język

×

Proszę włączyć ciasteczka, aby zarejestrować się i zalogować na stronę.